Oude tram van de kust

Info

Tijdens de zomermaanden in juli en augustus kan je in de Oude Tramstelplaats van De Panne een tentoonstelling bezoeken over de Kusttram en hisorische trams aan de Kust. Deze is te bezoeken alle zondagen en feestdagen.

Tramstellen van de kust die dienst deden tussen 1908 en 1985 worden er tentoon gesteld. Op de tentoonstelling is er tevens een verkoopstand waar heel wat te vinden is over de geschiedenis van de tram in ons land. Boeken, DVD’s, postkaarten, foto’s, speelgoedtrams enz. zijn er te koop.

De stelplaats is gratis toegankelijk. Wie met de wagen komt, opgelet in De Panne zijn alle parkings te betalen.

Er zijn op de zondagen en feestdagen in juli en augustus eveneens ritjes tussen De Panne Loskaai en Adinkerke station. Je kan bij mooi weer meesporen met een open oude tram van meer dan 100 jaar oud of een ander voertuig uit de collectie Erfgoedtrams.

Openingsuren

  • Maandag gesloten
  • Dinsdag gesloten
  • Woensdag gesloten
  • Donderdag gesloten
  • Vrijdag gesloten
  • Zaterdag gesloten
  • Zondag van 12:00 tot 17:00