Info
OOK DAT NOG! (Try out)Het is bijna zover!Wat?Dat zal ik je vertellen… als het zover is.We leven in rare tijden. Dus neem het leven vooral niet té serieus — je komt er toch niet levend uit.OOK DAT NOG!Is een nieuwe comedyvoorstelling in wording.Tijdens deze try-outs krijg je een unieke inkijk in het beste van twee werelden:Piet De Praitere” brengt een flinke portie gloednieuw materiaal, afgewisseld met het beste uit 30 jaar.En jij zit er middenin.
OVER PIET DE PRAITERE
Piet De Praitere is schrijver,acteur en stand-up comedian. Een fabuleuze verteller met een absurde stijl vol gratie en vaardigheid. Onvoorspelbaar en gracieus. Een rasechte performer en oude zak die momenteel zijn tweede jeugd beleeft.
Elke generatie heeft afwijkende performers die niet in een hokje te plaatsen zijn. Piet De Praitere is zo iemand.
Na zijn theateropleiding stond hij mee aan de wieg van de Vlaamse comedy.
Hierdoor komt hij terecht bij Studio Kafka, een humoristisch radioprogramma op Studio Brussel, waarin hij samenwerkte met onder meer Kamagurka. Uit dit programma ontstond zijn eerste typetje Etienne met het open verhemelte. Daarna volgen een tiental avondvullende soloshows.
Als acteur vertolkte Piet verschillende rollen in films en TV-series zoals Bevergem, De Twaalf, Onder vuur, Nonkels, Chantal, …..
‘In zijn branche van de amusementswereld is de ongeregelde Piet De Praitere stukken grappiger dan gemiddeld’ (RV - Humo)
Wanneer?
Georganiseerd door
Prijzen en voordelen
| Basistarief | € 20,00 |
| Early Bird | € 18,00 |
| ADD | € 22,00 |
