Zorg voor mensen, zorg voor dementie: een samen-verhaal
Di 25 nov

Zorg voor mensen, zorg voor dementie: een samen-verhaal!

LDC WijnveldWingerdstraat 14, 3000 Leuven
Geschikt vanaf 65 jaar

Info

Infobeurs en workshops

Word je zelf of in je omgeving geconfronteerd met dementie? Dan is deze infoavond iets voor jou. Je kiest twee workshops uit een aanbod van zes thema’s (zoals vroegtijdige zorgplanning, omgaan met onbegrepen gedrag, comfort- of palliatieve zorg …) Tussendoor kan je terecht op de inspirerende infobeurs ‘Denken in mogelijkheden’.

Praktische info:

  • Rolstoeltoegankelijk
  • Kennis Nederlands: zeer goed
  • Inschrijven en info via wijnveld@wijnveld.info of 016 28 49 50

De seniorenmaand wordt georganiseerd door de stad Leuven - directie welzijn i.s.m. de seniorenraad en tal van Leuvense partners. Bekijk het volledige programma van de seniorenmaand .

De programmabrochure kan je bestellen via senioren@leuven.be of 016 27 43 20 en wordt thuis geleverd via de post. Je kan de brochure ook gratis afhalen in het stadskantoor en bij alle deelnemende locaties.

Wanneer?

tot

Georganiseerd door

Prijzen en voordelen

BasistariefGratis

Meer Cursussen of workshops