Barbara Rottiers
Ma 3 mrt
Afgelopen

Zarafa en de grote giraffenparade

Info

Zarafa en de grote giraffenparade Jeugdboekenmaand - boekvoorstelling Barbara Rottiers

Zarafa's giraffenparade

Zarafa was de eerste giraf in Frankrijk. Tweehonderd jaar geleden moest ze te voet van Marseille naar Parijs wandelen. Duizenden mensen stonden langs de kant van de weg om dat wonderlijke dier te bewonderen. Want nog nooit hadden ze een giraf gezien, zelfs niet op foto en al zeker niet een met een regenjas en op maat gemaakte laarsjes aan.

Barbara Rottiers schreef een boek over Zarafa's wonderlijke roadtrip.

Maandag 3 maart organiseert Permeke bibliotheek in navolging van deze expeditie een heuse giraffenoptocht. Met een gelegenheidsgiraffenfanfare en al. Sluit gerust aan met je eigen zelfgemaakte giraf of verkleed jezelf als giraf.

Ook dierenverzorger Pieter die ook in het boek voorkomt zal aanwezig zijn om jullie allemaal veel over zijn werk met giraffen te vertellen.

Wanneer?

tot
Afgelopen

Georganiseerd door

Prijzen en voordelen

BasistariefGratis

Meer Begeleide uitstappen of rondleidingen