Info
Meer dan 50 weesgedichten zijn op zoek zijn naar een adoptieraam! Vanaf 8 december 12 uur kan jij een gedicht adopteren op jouw raam.
Zet poëzie mee op de kaart in Halle! Het enige wat je nodig hebt om mee te doen is een raam op de benedenverdieping langs de straatzijde en minstens een klein beetje liefde voor het gedicht dat jij adopteert.
Er komt in de loop van de maand januari iemand bij jou langs om het gedicht op jouw raam te plaatsen. Daarvoor gebruikt de illustrator speciaal daarvoor ontwikkelde stiften die perfect afwasbaar zijn.
Je gedicht moet zichtbaar zijn tijdens de Poëzieweek van 29 januari tot en met 4 februari. Je mag het uiteraard langer op het raam laten staan.© Copyright afgehandeld door YouTube
Wanneer?
Online deelnemen
Georganiseerd door
Prijzen en voordelen
| Basistarief | Gratis |
