Warmste Estafette ten voordeel van de Warmste Week.
Info
Dit jaar staat De Warmste Week in het teken van onzichtbare ziektes, waaronder diabetes. Misschien lijkt diabetes op het eerste gezicht een beetje zichtbaar door een sensor of insulinepomp die je bij ons kan opmerken, maar de grootste uitdagingen zijn vaak onzichtbaar: het dagelijks berekenen van koolhydraten bij elke maaltijd of sportinspanning, het voortdurend rekening houden met factoren zoals stress, ziekte, slaap, temperatuur, medicatie en hormonen… Diabetes is dus veel meer dan “dat ene spuitje”.
Om diabetes meer kenbaar te maken en meer zichtbaarheid te geven, organiseren wij met het runningteam van de diabetesliga op 20 december een unieke sponsorloop: van het diabeteshuis in Gent naar de warmste week in Genk.
- Afstand: 152 kilometer, verdeeld over 14 etappes, af te leggen op 20u tijd.
- Team: 17 lopers, waarvan telkens minstens 7 tegelijk in actie
- Iedereen kan onderweg aansluiten om een etappe mee te lopen. Het wordt echt de warmste estafetteloop die symbool staat voor de kracht van samenwerken en volhouden ondanks de extra rugzak die diabetes met zich meebrengt.
Met deze actie willen wij zoveel mogelijk geld inzamelen voor De Warmste Week, waarbij de Diabetes Liga één van de goede doelen is.
Wil jij graag een etappe meelopen? In de vroege uurtjes passeren we in Puurs! Neem zeker een kijkje op onze actiepagina voor verdere informatie of stuur een mailtje naar de.warmste.estafette@gmail.comhttps://acties.dewarmsteweek.be/nl-NL/project/de-warmste-estafette?tab=overzicht
