Info
Samen met David Vergauwen (historicus, musicoloog en auteur) als gids bezoek je de uitzonderlijke vrijmetselaarstempels in de Lakensestraat.
Samen met David Vergauwen (historicus, musicoloog en auteur) als gids bezoek je de uitzonderlijke vrijmetselaarstempels in de Lakensestraat: De Middentempel en de Grote Tempel in de Egyptiserende stijl van het einde van de 19e en het begin van de 20e eeuw, de Engelse Tempel, rijk aan vrijmetselaarssymbolen van de hogere graden en de Blauwe Tempel in een stijl die de Wereldtentoonstelling van 1958 in Brussel reeds aankondigt en vernieuwing en moderniteit belichaamt.
In de namiddag trek je Brussel in voor een Vrijmetselaarswandeling. Onder begeleiding van een gids ontdek je de vaak avant-gardistische rol van vrijmetselaars in het politieke, economische, culturele en sociale leven van de stad én hun bijdrage aan de emancipatorische en sociale geschiedenis van België.
Wanneer?
Contactgegevens
Georganiseerd door
Prijzen en voordelen
| Basistarief | € 73,00 |
| Standaardprijs | € 73,00 |
| European Disability Card | € 58,40 |
| Volksontwikkeling | € 70,00 |
| Begeleiding EDC | € 36,50 |
| Kansentarief | € 14,60 |
| UiTPAS | Kansentarief met UiTPAS Regio Brugge € 14,60 |
UiTPAS-Punten
Spaar hier een punt en geniet van deze voordelen:
