Info
In deze lezing schetst Koen Schoors op meesterlijke wijze de wereld zoals die er binnen afzienbare tijd moet en zal uitzien.
Onze economie en onze energiewinning moeten regionaler en duurzamer worden, we moeten afstappen van globalisering en kortetermijnpolitiek. Onze afvalverwerking moet 100% circulair worden, waarbij al het afval als grondstof wordt gebruikt. Niets van onze energie mag nog uit de grond komen. Menselijke arbeid wordt schaarser en daarom waardevoller, en de vergrijzing brengt vooral voordelen met zich mee. Bovendien zal AI ons leven en de samenleving veel gemakkelijker en efficiënter maken. Alles wordt dus anders, en vooral beter.
Koen Schoors is econoom en hoogleraar aan de Universiteit Gent. Zijn voornaamste onderzoeksdomeinen omvatten het bank- en financiewezen, bedrijfsfinanciering en buitenlandse directe investeringen. Hij is een expert op het vlak van economische crisissen en actief in de sociale economie.
Wanneer?
Contactgegevens
Georganiseerd door
Prijzen en voordelen
Basistarief | Gratis |