Zo 22 feb 2026

Vogels kijken aan de de Jutse plassen en Grote vijver Klein Boom zondag 22 februari 2026.

Parking Jutse PlassenLierbaan 29, 2580 Putte
Geschikt voor 4 tot 99 jaar

Info

Op zondagnamiddag, tussen 13 u 30 en 17 u 00, op 22 februari 2026 gaan we even op (fiets)tocht om watervogels en andere wintergasten te spotten. Om 13u30 verzamelen we aan de Jutse Plassen. Dit retentiebekken is ondiep en in de winterperiode de plek om mooie eenden en steltlopers te zien.

En als we hier uitgekeken zijn, fietsen we of rijden we naar de Grote vijver van Klein Boom, waar we rond 15 u 30 willen aankomen. De Grote vijver van Klein Boom is een diepe ontginningsplas en hier treffen we vooral duikende eenden en watervogels. Dit blijft niet zo de vijver zal in de nabije toekomst heraangelegd worden met als doel meer natuur met ook ondiepere delen.

Nu de winter op zijn eind loopt zijn beide het ook een rustplek voor trekvogels op weg naar de noordelijke broedgebieden.

Info Peter Hendrickx 0471 53 18 85

Wanneer?

tot

Georganiseerd door

Prijzen en voordelen

BasistariefGratis

Meer Begeleide uitstappen of rondleidingen