foto
Wo 21 jan

Vogels kan je niet melken - Documentaire

CC Ter Vesten Gravenplein 2, 9120 Beveren-Waas (Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht)
Geschikt voor alle leeftijden

Info

Deze documentaire belicht de gespannen relatie tussen landbouw en natuur in de Lage Landen. Melkveeboer Bote de Boer uit Friesland kijkt ieder jaar uit naar de komst van de grutto. In heel Friesland laat deze weidevogel zich nauwelijks nog zien, maar bij hem blijft hij in grote getale komen. Ook dit jaar is alles gereed voor zijn komst. Maar hoe zien zijn zonen de toekomst?

De film Vogels kan je niet melken toont de kern van het huidige landbouwdilemma: ecologische maatregelen zijn alleen duurzaam als ze economisch haalbaar zijn voor boeren en dit vraagt heel veel kennis.

Voorafgaand aan de film wordt het Dubbel Doel-project voorgesteld dat zich afspeelt ten noorden van de E34. Dit project demonstreert hoe landbouw en natuurbehoud kunnen samengaan zonder extra natuurgebieden te creëren.

63 minuten

Inleiding door Hortus ter Saksen
om 19.40 uur over Dubbel Doel-Project

Regisseur Barbara Makkinga

Nederland. 2022, Nederlands gesproken

i.s.m. Hortus ter Saksen

Wanneer?

tot

Georganiseerd door

Prijzen en voordelen

Basistarief€ 5,00
+65€ 4,00
Abo€ 4,00
-26€ 4,00
UiTPASKansentarief met UiTPAS Reynaert € 1,00

UiTPAS-Punten

Meer Theatervoorstellingen