Vertel eens...
Zo 21 dec

Vertel eens... De bril van Beer

ARhus De MuntDe Munt 8, 8800 Roeselare
Geschikt voor 3 tot 5 jaar

Info

Als je denkt dat voorlezen saai is, dan heb je het goed mis. Want tijdens de ‘Vertel eens’-voorleessessies trekken we alle registers open en trakteren we je niet alleen op een leuk voorleesmomentje, maar ook een aansluitende knutsel- of doe-activiteit. Kom je ook? Inschrijven is niet nodig.

De bril van Beer

De bril van Beer is verdwenen. Hij denkt dat zijn vriend Giraf misschien wel weet waar die is gebleven, dus gaat hij op pad. Onderweg komt hij allerlei dieren tegen die er eerder niet waren. Uiteindelijk komt hij een lange slungel met vlekken tegen, maar dat kan Giraf toch niet zijn? Beer begrijpt het niet.

De bril van Beer is een heerlijk humoristisch prentenboek. Auteur Leo Timmers won er dit voorjaar nog de eerste prijs van de Leesjury (groep 1) mee. Na het voorlezen volgt nog een leuke knutselactiviteit rond het thema.

Jonge gezinnen welkom!

Op stap met kleine kindjes? In ARhus ben je meer dan welkom. Aan de voorleeshoek op verdieping +2 is er een buggyparking. Je vindt verder een verschoningstafel en borstvoedingsruimte op de tweede verdieping. Ook het ARhus Café verwelkomt families met open armen: je kan er gebruik maken van babystoelen of voeding opwarmen in de microgolfoven. Vraag gerust ook naar het kindermenu en laat je bengels zich uitleven met het speelgoed en de spelletjes die er voor hen klaar liggen.

Nieuw: Vertel eens … in Rumbeke en Beveren

Voortaan is er niet enkel elke derde zondag een voorleesuurtje in ARhus De Munt. Want in ARhus Rumbeke en ARhus Beveren kan je elke derde woensdagnamiddag van de maand gezellig komen meeluisteren.

Wanneer?

tot

Geschikt voor

Georganiseerd door

Prijzen en voordelen

BasistariefGratis

Meer Spellen of quizen