Info
Wat is een zelfgeplukt boeketje zonder een prachtig vaasje om het in te zetten? Precies! Daarom gaan we in deze workshop aan de slag met polymeerklei en maken we een vaasje dat perfect past bij jouw bloemen – uniek, handgemaakt én helemaal afgestemd op de kleuren die jij kiest.
We starten in het bloemenveld van Fieflora, waar je de bloemen al even rustig kunt bewonderen. Je kijkt rond, kiest je favoriete exemplaren en laat je inspireren door hun vormen, kleuren en sfeer. Daarna zetten we ons op het gezelligste plekje naast het veld, en maken we elk een vaasje in een kleur die jij zelf samenstelt.
We vertrekken van een witte basisklei, en met onze natuurlijke pigmenten kleur je de klei helemaal naar jouw wens – van subtiel roze tot warm okergeel of fris groen… alles is mogelijk!
Je vaasje kun je thuis afbakken in je eigen oven, dus de bloemen kunnen er diezelfde dag al in – zo geniet je meteen van je creatie. En zelfs als de bloemen later verwelken, blijft jouw handgemaakte vaasje staan pronken en is het steeds klaar voor nieuwe bloemen van de pluktuin van Fieflora.
Wanneer?
Contactgegevens
Geschikt voor
Georganiseerd door
Prijzen en voordelen
| Basistarief | € 79,00 |
