image.6880f81757d00.jpg
Di 14 okt
Afgelopen

Uitstap Antwerpen

Net te laat! Deze activiteit is helaas al afgelopen. We helpen je graag zoeken naar iets anders:

Info

De geleide Van Mieghem beeldenwandeling op het Eilandje start aan het beeld “Het Havenmeisje” en gaat via de Rijnkaai, de Montevideostraat, langs het Kattendijkdok over de Londenbrug naar het Willemdok, de St.-Aldegondiskaai en het Bonapartedok om te eindigen aan het MAS.
Onderweg passeren we o.a. de gebouwen van de Red Star Line en de resten van het café van moeder Van Mieghem.

De gids beschrijft de groei van de oude haven (tussen 1803 en 1930), de rijke geschiedenis van de Red Star Line en het leven en werk van Eugeen Van Mieghem (1875-1930). Gedurende deze wandeling komen we 5 levensgrote bronzen beelden tegen in de oude haven die naar het werk van de Antwerpse kunstenaar Eugeen Van Mieghem gemaakt werden: Het Havenmeisje, De Landverhuizer, Het Havenboefje, Augustine Pautre en Wiske.

Deze wandeling is i.s.m. Stichting Eugeen Van Mieghem.

De wandeling start stipt om 14.00 uur en duurt 2 uur.
Afspraak om 13.45 uur ter plaatse = aan het beeld 'Het Havenmeisje' (achter Hangar 26, op de Rijnkaai, aan de gedempte ingang vaan het Bonapartedok

Wanneer?

Afgelopen

Prijzen en voordelen

Basistarief€ 10,00
Verhoogde tegemoetkoming€ 5,00

Meer Begeleide uitstappen of rondleidingen