Info
Opstellen vanaf 13 u. De huur van een standplaats met tafel bedraagt 10 euro. Leden krijgen ter plaatse 4 euro teruggestort op de spaarkaart. Dus zeker LIDKAART meebrengen!
Alleen kinderen mogen verkopen (eventueel met ouders of grootouders erbij), enkel speelgoed, kinderfietsen, driewielers en kinderboeken, dus geen kinderkleding of buggy’s,… Gemakkelijk is wel dat alles op voorhand geprijsd is. Grote zaken, zoals poppenkasten, fietsen, keukentjes… worden op het podium gezet met het tafelnummer erbij, zodat de koper bij jullie kan langskomen. Best zakjes, wisselgeld en payconiq meebrengen.
Iedereen is welkom om te kopen en er worden drankjes en versnaperingen aangeboden aan democratische prijzen! Het aantal plaatsen is beperkt, dus wees er op tijd bij! Om alle kinderen een kans te geven mag u slechts één tafel reserveren. Enkele dagen voordien kan u eventueel telefonisch informeren of er nog een tweede tafel vrij is.
Let op: Inschrijven kan vanaf 27 oktober, voordien worden geen reserveringen genoteerd, ook niet per e-mail!
BELANGRIJK: Graag volgende gegevens doormailen bij inschrijving
Naam van kind(eren) die komt/komen verkopen Lidnummer Gezinsbond Adres e-mailadres van een van de ouders GSM-nummer van een van de ouders
Wanneer?
Contactgegevens
Geschikt voor
Georganiseerd door
Prijzen en voordelen
| Basistarief | € 10,00 |
