Info
Het Kasteel van Gaasbeek opent op 21 oktober zijn deuren voor een dag in het teken van troost en verbondenheid. Een plek waar licht en donker, zwaarte en geborgenheid, verleden en heden samenkomen – en waar we ruimte maken voor herinnering, warmte en samen zijn. We voorzien enkele activiteiten vol kleine gebaren van troost:
---
Schrijven en vlaggetjes maken
» Doorlopend vanaf 14 uur / Gratis
In de rustgevende Gipsenzaal kan je neerstrijken om te schrijven of een vlaggetje te maken ter nagedachtenis aan iemand die je mist. Breng gerust een stukje stof mee of gebruik de materialen die aanwezig zijn. Samen vormen we aan de lindeboom in de Binnentuin zo een vlaggenlijn van herinneringen – een wiegend eerbetoon aan wie we moeten missen.
---
Playlist vol troost & open podium
» 18 – 20 uur / Gratis
De Binnentuin en Caffè Carletto worden een plek van samenzijn. We vullen samen een troostvolle playlist en wie wil kan voordragen: een gedicht, een herinnering, woorden die steun bieden… alles is welkom.
---
Concert: Colors for a Small Room
» 20 uur / Gratis
Een muzikaal project van Nick Fransen dat voor deze avond en deze plek werd gemaakt. In de intieme setting van de Ridderzaal ontvouwt zijn muziek die beweegt tussen folkminimalisme, hedendaags-klassieke texturen en sampling-collages. Het komt dichtbij, zonder te overrompelen.
---
Troostwandeling in het park
» 21 uur / Gratis
We sluiten de dag af met een gezamenlijke wandeling door het Park van Gaasbeek. Breng een lampje mee om samen het pad te verlichten. De wandeling eindigt op de parking. Samen uit, samen thuis.
---
» Meer info over het programma van de Troostdag op onze website.
Wanneer?
Contactgegevens
Georganiseerd door
Prijzen en voordelen
Basistarief | Gratis |