Tranen & Troost Festival
Deze activiteit is helaas afgelopen. We helpen je graag zoeken naar iets anders:
Info
Tranen & Troost Festival
…of hoe schoonheid en verbinding verdriet kunnen verzachten.
Het leven is niet altijd een feestje. Vroeg of laat krijg ieder van ons te maken met een verlies, een breuk of een wending die alle vanzelfsprekendheid uit je leven haalt.
Zo’n verandering heeft in de eerste plaats tijd nodig, maar ook juiste woorden, muziek, meditatie, zelfzorg, rituelen en gepersonaliseerde aandenkens kunnen er toe bijdragen dat verdriet ‘draaglijker’ wordt.
Met het team van Wabimento en DICHTBIJ Afscheid, 5 vrouwelijke ondernemers, bieden we inspiratie aan tijdens het Tranen & Troostfestival dat georganiseerd wordt op zaterdag 19 oktober tussen 12 en 19 uur
Ieder vanuit onze eigen invalshoek - troostgeschenken en uitvaartbegeleiding- laten we ons licht schijnen op wat in donkere dagen voor warmte en tederheid kan zorgen.
Een verfrissend evenement dat plaatsvindt in de Living en Tuin van DICHTBIJ aan het Kerkplein in Schilde waar we samen met nog meer bezielde ondernemers laten be-leven wat troost en heling kan brengen.
Het initiatief met gratis inkom heeft een open en licht karakter en is een uitnodiging om zonder vrees te komen proeven van wat er aan schoonheid kan zijn in tijden van droefheid.
Er is gelegenheid voor klein en groot om een aandenken te maken voor thuis of om een geliefde te eren en omstreeks 18 uur is er een gezamelijk herdenkingsritueel voorzien.
Verder word je getrakteerd op muziek, licht, vuur, lekkere hapjes en drankjes.
Een echt ‘Festival’ dus, ook al is het leven niet altijd een feestje…
Van harte welkom!
Annemie & Valérie, Katleen, Ilse en Hilde
