Toer de Geuze Oud Beersel
Za 9 mei 2026 - zo 10 mei 2026

Toer de Geuze 2026 bij Oud Beersel

Brouwerij Oud BeerselLaarheidestraat 230, 1650 Beersel
Geschikt voor alle leeftijden

Info

TOER DE GEUZE 2026 @ OUD BEERSEL

Op zaterdag 9 en zondag 10 mei opent Oud Beersel opnieuw haar deuren tijdens Toer de Geuze! Dit weekend geven we doorlopend rondleidingen doorheen onze stekerij, bieden we heerlijk eten aan en staat onze brouwerijwinkel vol flessen, BEER BOXEN, glaswerk en andere goodies om mee naar huis te nemen. Daarnaast is ook het Bierhuis doorlopend open, zodat je gezellig flessen kan delen met nieuwe en oude vrienden!

Er is allerlei randanimatie voorzien in en rond de Kriekerij, zoals ‘Nagelke klop’ en hoefijzerwerpen, er zullen overal strandstoelen staan om lekker in te hangen, en een muzikaal orgel breng er een leuke swing in. Voor de kleinsten onder ons is er een springkasteel en een schminkstand.

We geven doorlopend rondleidingen in het Nederlands, Frans en Engels. Bij aanvang van de rondleiding kan je proeven van onze lekkere lambiek. De rondleidingen worden gratis aangeboden en duren 20 minuten.

Wie honger heeft, kan in het Bierhuis zoals altijd genieten van onze heerlijke bierkeuken. Daarnaast hebben we op de Kriekerij ook een dessertstand en kan je er bij Hoeve Cuvry terecht voor varken aan ’t spit.

In de brouwerijwinkel kan je een voorraad inslaan van onze nieuwste releases. Dit uiteraard bovenop de rest van ons uitgebreide gamma.

Om je dorst te laven kan je op de Kriekerij terecht voor onze klassiekers, aan de bar in de brouwerijwinkel voor onze specials op 75cl in proefglaasjes, en in het Bierhuis voor een waaier aan Oud Beersel-bieren.

OPENINGSUREN

TDG Openingstijden:
Zaterdag 9 mei – 11u-19u
Zondag 10 mei – 10u – 17u

Bierhuis Openingstijden:
Zaterdag 9 mei – 10u-21u
Zondag 10 mei – 11u – 20u

PRAKTISCH

Er is parking voorzien op de Hendrik Consciencestraat, de straat tegenover Oud Beersel. Bussen kunnen makkelijk parkeren op de Sanatoriumstraat die speciaal hiervoor een eenrichtingsstraat wordt tijdens Toer de Geuze.

In de dagen voor Toer de Geuze is het voor groepen mogelijk om de brouwerij reeds te bezoeken op afspraak. Het Bierhuis zal van vrijdag tot zondag open zijn. Zaterdagavond sluit het Bierhuis om 21u en Zondagavond uitzonderlijk om 20u.

Wanneer?

  • tot
  • tot

Geschikt voor

Georganiseerd door

Prijzen en voordelen

BasistariefGratis

Meer Festiviteiten