Info
Een werkloze acteur krijgt telefoon van een gerenommeerd televisieproductiehuis dat zijn leven wil verfilmen. Hijzelf begrijpt het niet, want wat stelt zijn leven eigenlijk voor? Alles waar hij tot nu toe van heeft gedroomd, is anders uitgedraaid.
Zijn huwelijk is op de klippen gelopen, zijn werk wordt amper gezien en de relatie met zijn kinderen en vrienden gaan ook niet van een leien dakje. Maar aangezien hij momenteel zonder werk zit, wordt hij uiteindelijk overtuigd om mee te werken aan de tv-reeks. Tot alles anders uitdraait dan verwacht.
Na Hiroshima, mon amour (1990), De Geverfde Vogel (2002), Force Majeure (2007) en Vroeger Was De Toekomst Beter (2021) wordt TISOVERALIETS Günther Lesages vijfde solo-voorstelling. Zijn voorstellingen worden getypeerd door hun tragikomische en semi-autobiografische stijl.
Wanneer?
Georganiseerd door
Prijzen en voordelen
| Basistarief | € 24,00 |
| Jongerentarief (-26) | € 16,00 |
| UiTPAS | Kansentarief met UiTPAS Regio Gent € 4,80 |
