Info
De instapmodules zijn voor alle opleidingen dezelfde: Werkvoorbereiding houtbewerking en Machinale houtbewerking. Deze startmodules worden elk jaar ingericht en richten zich tot absolute beginners. Deze jaarcursus vindt jaarlijks plaats op Campus Athena in Gistel.
Machinale houtbewerking (120 lestijden)Je leert de basis van houtbewerking, namelijk houtbewerking met behulp van manueel gereedschap, handgedreven houtbewerkingsmachines en elektrisch aangedreven houtbewerkingsmachines. De instellingen en het veilig gebruik van deze machines zijn hierbij essentieel. Daarnaast leer je een constructie met houten elementen samenstellen.
Op cvoscala.be vind je ook de officiële naam en inhoud van de opleidingen en cursussen, de exacte lesuren en lesperiodes, de prijzen en kortingen, de openingsuren van onze secretariaten, de datums en afspraken voor niveautesten, de adressen van onze lesplaatsen, de mogelijkheid tot online inschrijven en zoveel meer.
Wanneer?
Open op:
- Donderdag 18:00 22:05
Contactgegevens
Georganiseerd door
Prijzen en voordelen
Basistarief | € 270,00 |