storyteller III: Messages for inner peace
Info
Judith schildert sinds jaren en heeft nu haar derde expositie waar ze iedereen van harte op uitnodigt. Ze schildert met acryl, pigment en tekent met houtskool en grafiet. Daarnaast creëert ze textielkunst gemaakt van wol.
Elke creatie is een uitnodiging om naar binnen te gaan en open te staan voor een nieuwe wereld waarin schoonheid, liefde en mededogen het kompas zijn.
Haar inspiratie haalt ze uit haar eigen levenspad die haar telkens weer uitnodigt om zichzelf te ontdekken. Zo ontvangt ze boodschappen niet alleen voor zichzelf maar voor alles en iedereen. De wereld is toe aan verbinding en die is enkel duurzaam wanneer deze vertrekt vanuit het hart. Haar werken tonen boodschappen en verhalen waar ieder een eigen deel van zichzelf in kan herkennen en geven zo leidraden en sleutels om wat vanbinnen geraakt wordt om te zetten in wijsheid en verlichting.
Haar leermeesters en begeleiders zijn in eerste instantie haar nood aan ontplooiing en vrijheid om uit te drukken.
Van harte welkom om de boodschappen voor innerlijke vrede op te vangen.
“Your vision will become clear only when you can look into your own heart. Who looks outside dreams, who looks insight awakens.” C.G.Jung
Wanneer?
Contactgegevens
Prijzen en voordelen
| Basistarief | Gratis |
