Stoelyoga
Do 23 apr - do 7 mei

Stoelyoga

Studio YinaBeekstraatkouter 78, 9031 Drongen (Gent)
Geschikt voor alle leeftijden

Info

Wist je dat de stoel een geweldige yogapartner is?

In deze driedelige workshopreeks gaan we samen op ontdekking hoe de stoel een veelzijdige en toegankelijke tool kan zijn binnen yoga. Met een nieuwsgierige blik en een creatieve insteek, leren we de stoel op verschillende manieren te integreren als ondersteuning, als verdieping én als hulpmiddel.

Geschikt voor alle niveaus. Ideaal voor wie veel zit, bewuster wil bewegen en de stoel toegankelijk wil integreren in yogalessen alsook in het dagelijkse leven.

  • We gebruiken de stoel als prop om klassieke yogahoudingen te verkennen en te verdiepen.
  • Heb je een zittend beroep? Leer in de workshop praktische oefeningen op en rond de stoel om tijdens je werkdag te implementeren. Leer hoe je micro-yogasessies op het werk kan doen om spanning los te laten, tussendoor te stretchen en je houding te verbeteren.
  • Yoga is voor iedereen. Ervaar hoe een stoel je een veilige ondersteuning kan bieden zodat je, ondanks een beperkte mobiliteit, blessures of vermoeidheid, yoga kan doen.

- 3 sessies van 1 uur
- Kleine groep (max. 10 deelnemers)
- Persoonlijke begeleiding in een warme, veilige sfeer

Wanneer?

  • tot
  • tot
  • tot

Georganiseerd door

Prijzen en voordelen

Basistarief€ 75,00

Meer Cursussen of workshops