Stapdag: Stilvallen om vooruit te gaan
Net te laat! Deze activiteit is helaas al afgelopen. We helpen je graag zoeken naar iets anders:
Info
Heb je zin en behoefte om even stil te vallen op een actieve manier en dan opnieuw vernieuwd verder op weg te gaan?
Dan is deze dag iets voor jou!
Na een korte inleiding ’s morgens vertrekken we in groep voor een wandeling in de omgeving van Drongen. We stappen, praten, genieten van de natuur en elkaar. We stappen ook een afgesproken tijd in stilte. Of we gaan, met enkele reflectievragen bij de hand, zitten/liggen in het gras. Na het middagmaal wisselen we daarover uit aan de hand van een luistergesprek.
In de late namiddag eindigen we in de Oude Abdij.
De activiteit start om 10 u. (onthaal 9.30 u.). Om 17 u. ronden we af in de Oude Abdij van Drongen. Je kan ook al komen op vrijdag en/of blijven tot zondagmorgen. In mei kan je dan nog eventueel deelnemen aan Voedsel voor onderweg. Gelieve dit duidelijk aan te geven bij je inschrijving via het formulier.
Breng mee: picknick (wie 1 dag komt), rugzak, iets om te noteren, stevige wandelschoenen, regenkledij en voor de optimisten zonnecrème! De stapdagen kunnen los van elkaar gevolgd worden.
We wachten enkel nog op mooi weer en jouw inschrijving!
Begeleiding
pater Wim Dombret sj en Veerle Putman
Wanneer?
Contactgegevens
Georganiseerd door
Prijzen en voordelen
Basistarief | Gratis |