poster
Za 4 mei 2024
Afgelopen

Spiritueel Dagje @ De Bereklauw ((BENEFIET))

Deze activiteit is helaas afgelopen. We helpen je graag zoeken naar iets anders:

Info

🍄🍄ENGLISH BELOW🍄🍄

Programma | Spiritueel Dagje @ De Bereklauw ((BENEFIET))

09:00 - 09:45 ::: TAIJI door SHINFUO LO (Outdoor)

10:00 - 12:00 ::: SJAMANISTISCHE HEALINGCIRCLE door eVie, zuster Albatros van Le chemin de Vie (Indoor - inschrijven (voorverkoop) - plaatsen beperkt!)

12:00 - 13:30 ::: MIDDAGPAUZE (vrije bijdragen | meer info evi@vancorenland.be)

13:30 - 14:00 ::: STILTEWANDELING

14:00 - 16:00 ::: KLANKBAD door KUNDA BUFFI (Indoor, inschrijven (voorverkoop) - plaatsen beperkt!)

16:00 - 17:00 ::: EEN VIERUURTJE (pauze)

17:00 - 19:40 ::: ECSTATIC DANCE door DJ BEN CHI (Outdoor)

! De activiteiten kunnen apart gevolgd worden. Lees hieronder voor meer informatie en je vindt hier de links voor inschrijving terug

❤️🧡💛💚🩵💙💜

09:00 - 09:45 ::: TAIJI door SHINFUO LO ::: Een Chinese bewegingsvorm die zijn oorsprong ontleent aan de krijgskunst. Zachte en ronde bewegingen gaan vloeiend in elkaar over en worden op een beheerste en ontspannende manier uitgevoerd. De aandacht van de beoefenaar wordt hierbij naar binnen gericht.Traditioneel wordt Taiji beoefend als gevechtsport. Vandaag is het een beoefening met enorme voordelen voor het lichaam, zowel in de fysieke als in de energetische dimensie.Het juiste gebruik van Qi (energie) wordt overgebracht en de Qi-stroom in je lichaam komt in evenwicht. Regelmatige beoefening kan helpen bloedcirculatie en lichaamshouding te verbeteren en om te gaan met spanningen.

De lessen zijn voor iedereen geschikt, zowel voor deelnemers aan de eerdere reeks als voor beginners. De lessen worden in het Engels gegeven.

Bijdragen: 10 euro presale tem 03/5, 12 euro cash aan de deur

Tickets:

https://www.chipta.com/.../taiji-chinfuo-lo-spiritueel.../

Van HARTe welkom vanaf 8:45 zodat we stipt om 09:00 kunnen beginnen

❤️🧡💛💚🩵💙💜

10:00 - 12:00 ::: SJAMANISTISCHE HEALINGCIRCLE door eVie, zuster Albatros ::: Samen-zijn in een cirkel met een groep mensen kan zeer mooie transformaties teweeg brengen. Smudging, het medicijnwiel openen, het plaatsen van een intentie, praatrondes met talking stick en bovenal een begeleide meditatie/droomreis afgestemd op het moment, is wat je mag verwachten van een healingcircle. Een plek waar je in zachtheid kan landen bij jezelf.

INSCHRIJVEN (voorverkoop) IS NOODZAKELIJK - max 20p - Kostprijs: 30 euro

Tickets: https://www.chipta.com/.../sjamanistische-healingcircle.../

Van HARTe welkom vanaf 9:45 zodat we samen de cirkel kunnen openen om 10u.

Meebrengen: matje, dekentje en/of kussentje

Leeftijd vanaf 9 jaar of iets jonger als ze héél stil kunnen zijn :)

❤️🧡💛💚🩵💙💜

12:00 - 13:30 ::: MIDDAGPAUZE (vrije bijdragen | meer info?evi@vancorenland.be)

❤️🧡💛💚🩵💙💜

13:30 - 14:00 ::: STILTEWANDELING ::: Herontdek de kracht en de wijsheid van de stilte tijdens deze stiltewandeling doorheen het park van het Eco-Dorp De Bereklauw. Onderweg zetten we onze zintuigen open en verwelkomen we de wonderen van de natuur. De stilte brengt inzicht, rust en vertraging. Het brengt ons terug naar onze essentie, onze kern

❤️🧡💛💚🩵💙💜

14:00 - 16:00: KLANKBAD door KUNDA BUFFI (Indoor, plaatsen beperkt!) ::: Meditatief en relaxerend ligconcert met gongs, klankschalen en diverse etnische instrumenten.

Inschrijven (voorverkoop) is noodzakelijk - max 30p - Kostprijs: 30 euro

Tickets:

Wanneer?

tot
Afgelopen

Meer Cursussen of workshops