scenebeeld
Za 28 mrt

Sophia Ammann

Kaleidoscoop kunstencentrumMolenstraat 50, 2640 Mortsel
Geschikt voor 16 tot 99 jaar
Koop tickets
Mogelijk tot en met 28 maart 19:30

Info

De Belgisch-Canadese singer-songwriter Sophia Ammann kan je kennen als frontvrouw van Little Dots. Vandaag nodigt ze jullie uit om een nieuw hoofdstuk mee in te wijden. Na jaren toeren met haar geprezen Leonard Cohen-tribute stelt Sophia haar langverwachte solodebuut voor.

 

Here I Am is een album vol eigenzinnige en filmische songs, verhalend en meeslepend, met een vleugje magisch realisme. Muziek op het snijpunt van indie, folk en country. De plaat werd in de VS opgenomen bij producer Shane Leonard (Josh Ritter, Anna Tivel).

 

Live laat Sophia zich bijstaan door bassist Tim Vandenbergh (Colorist Orchestra, SunSunSun), die ook meewerkte aan de productie en arrangementen van de plaat in België én de VS. Op drums is Jan Dhaene van de partij. Met hem speelde Sophia samen bij Ansatz Der Maschine. Amerikaanse multi instrumentalist Dietrich Strausse vervolledigd de band op piano, gitaren, keys, trompet en backings.

 

Laat jullie door Sophia Ammann’s engelenstem en haar getalenteerde band naar hartverwarmende en betoverende muzikale sferen brengen. Met muziek en een stem die de ziel beroert, durven we beloven dat je met een glimlach de zaal uitwandelt.

Foto: Grégoire Verbeke

Wanneer?

tot

Georganiseerd door

Prijzen en voordelen

Basistarief€ 18,00
Basis UiTPAS € 17,00
UiTPASKansentarief met UiTPAS Mortsel € 3,60

Meer Concerten