collage art
Vandaag

Slow Down Art Afternoon : Collage kunst maken met lekkere hapjes en drankjes

Inge SpileersDe Craenestraat 29, 9881 Bellem (Aalter)
Geschikt vanaf 18 jaar

Info

Binnenkort is het weer zover! Puur plezier en je uitleven met collage en mixed media Ben je er ook bij?

Collage is één van mijn favoriete mediums (zie ook www.anandainge.com). Je kan je er met of zonder voorkennis al snel in uitleven. De focus van deze workshop is niet het eindproduct, maar wel plezier en ontspannen.

Sneak peak : nieuwe opdracht voor deze collage namiddag : 'Love note to onseself' 🩷 Aan de hand van leuke tips en vragen, maak je een collage met liefdevolle boodschappen en beelden voor je zelf! Een feel good mood board dus waar je nog lang kan van nagenieten.

Ik heb massa's tijdschriften, oude boeken, stiften, verf... om jullie helemaal onder te dompelen in deze wondere wereld. Het doel van deze namiddag is genieten, connectie met anderen en gezelligheid. Hier horen dus ook allerlei lekkere drankjes en hapjes bij ☺️

Locatie : De Craenestraat 29, 9881 Bellem

Datum : zaterdag 9 mei 2026 van 14u tot 17uBijdrage : 30 euro (alle materiaal en lekkers inbegrepen)

Doe je graag mee, schrijf je dan snel in via mail naar ingespileers@hotmail.com want er zijn maar een beperkt aantal plaatsen beschikbaar.

See youuuu!

Wanneer?

tot

Prijzen en voordelen

Basistarief€ 30,00

Meer Cursussen of workshops