Schatten van Vlieg in domein Het Leen
Info
Zie jij wat ik zie? Trek op speurtocht in het arboretum van Het Leen en ga op zoek naar de schat van Vlieg.
Kom deze zomer naar Het Leen in het Meetjesland voor een avontuur vol beelden! Een boeiende speurtocht tussen bloeiende planten leidt je naar de schatkist ... Veel succes!
De zoektocht naar de schatkist van Vlieg in Het Leen begint en eindigt in het bosinfocentrum. Het bosinfocentrum is open van dinsdag t.e.m. zondag. Hou rekening met de openingsuren. Je kan ten laatste om 15 uur starten met je zoektocht. De zoektocht gaat buiten door, in het arboretum van Het Leen.
Dorst gekregen van de zoektocht? Trek naar brasserie De Bosserie in Het Leen. Het terras met speeltuin is de ideale afsluiter van een leuke dag.
Wanneer?
Contactgegevens
Geschikt voor
Georganiseerd door
Prijzen en voordelen
| Basistarief | Gratis |
