Info
DEZE VOORSTELLING IS EEN ONDERDEEL VAN DE PLAYDAY OP 25.01!
BENIEUWD NAAR HET VOLLEDIG PROGRAMMA?
ONTDEK HET HIER
Een Mona Lisa-hoodie? Een paraplu met een Magritte-appel? Kousen met de waterlelies van Monet? Na elke citytrip breid je je eigen mini-museum uit en stapelen de herinneringen zich op in je kleerkast.
Alexander Vantournhout duikt in zijn eigen souvenircollectie en tovert er een voorstelling uit. Truien, broeken en andere kledingstukken drapeert en transformeert hij tot een choreografisch verhaal. Mouwgaten duiken op onverwachte plekken op, broekspijpen muteren tot galajurken, ritssluitingen openen nieuwe dimensies. Wat eerst roerloos aan een kledinghanger bengelde, ontvouwt zich met acrobatie, dans en fantasie tot een meeslepend tafereel.
Voor het eerst creëert Vantournhout voor kleine kijkers met grote ogen. Danser Miguel do Vale zet zijn creatie om tot magie.
Als je een ticket koopt, ga je akkoord met de algemene voorwaarden voor de ticketverkoop.
Algemene voorwaarden ticketverkoop
C-mine caresC-mine is een open huis voor iedereen. Heb je een vraag of opmerking, of wil je iets melden? Dat kan via c-minecares@genk.be.
Wanneer?
Contactgegevens
Georganiseerd door
Prijzen en voordelen
| Basistarief | € 12,00 |
| - 26 jaar | € 8,00 |
| C-mine pas met unieke code | € 9,00 |
| Verhoogde Tegemoetkoming + 26 jaar | € 6,00 |
| Verhoogde Tegemoetkoming - 26 jaar | € 4,00 |
| European Disability Card + 26 jaar | € 9,00 |
| European Disability Card - 26 jaar | € 5,00 |
| OKO sectorpas | € 9,00 |
| Begeleiderspas | Gratis |
| Medewerker | Gratis |
