Info
Stylo: Wat is de zin?
Potlood: De zin? De zin van wat?
Stylo: Welja, de zin van alles?
Gom: Ik heb hier echt geen zin in.
Een potlood, een stylo, een alcoholstift en een gom zitten samen vast in een pennenzak.
Af en toe wordt een van hen ‘gekozen’ om op avontuur te gaan in de grote, onbekende buitenwereld. Ze komen terug met verhalen over romantische liefdesbrieven, moeilijke toetsen, abstracte tekeningen, stresserende belastingaangiftes en andere paperassen.
Al snel beseft het analoge schrijfgerief dat ze daarbuiten ‘op’ geraken. De gom heeft angst zichzelf helemaal weg te wissen, de stift is bang zijn dop te verliezen en uit te drogen en het potlood weet dat elke keer haar punt geslepen wordt ze een kopje kleiner wordt gemaakt. Om de buitenwereld te trotseren zal het schrijfgerief moeten samenwerken, waarbij elkaar begrijpen en de rol die taal daarin speelt, hun grootste uitdaging wordt.
Paperas is de vierde samenwerking tussen theatermakers Femke Platteau en Freek De Craecker, fysiek en absurd met als rode draad de kracht en ontoereikendheid van woorden.
trigger warnings
Er wordt tijdens PAPERAS gebruik gemaakt van een stroboscoop.
Wanneer?
Contactgegevens
Geschikt voor
Georganiseerd door
Prijzen en voordelen
| Basistarief | € 8,00 |
| -26 jaar | € 13,00 |
| +26 jaar | € 16,00 |
