Info
Op zondag 29 maart van 14:00 tot 16:00 gaat deze workshop paaskoekjes versieren door.
Tijdens deze ouder-kind workshop duiken we samen in een wereld vol paaskoekjes in de vorm van paaseitjes, konijntjes, worteltjes en kuikentjes. Met suikerglazuur en sprinkles kunnen de kinderen volop versieren en creatief experimenteren.
Maar we doen méér dan alleen koekjes versieren. Tussendoor nemen we de tijd voor warme paasverhaaltjes die zorgen voor rust en verwondering. We knutselen ook samen paasmandjes, zodat alle prachtig versierde koekjes veilig én trots mee naar huis kunnen. Daarnaast bouwen we bewust kleine rustmomentjes in: even pauzeren, ademhalen, alles loslaten en gewoon genieten van het samenzijn.
Het draait allemaal om plezier maken, ontdekken en samen genieten. Geen perfectie, wél kleur, glazuur, sprinkles en quality time samen. Alles ligt klaar om meteen mee aan de slag te gaan. Ik begeleid jullie stap voor stap, elk op ons eigen tempo, om creatief aan de slag. En natuurlijk mogen alle mooi versierde koekjes nadien mee naar huis.
Een vrolijke paasactiviteit vol kleur, creativiteit en lekkers!
Praktisch
Locatie: Deforce Yoga Studio - Hoogstraat 17, 1861 Wolvertem
Datum: Zondag 29 maart 2026
Tijdstip: 14:00 - 16:00
Inbegrepen in de prijs: een snack, een drankje, alle koekjes, versiermateriaal én knutselmateriaal voor het paasmandje.
Prijs per duo. Reserveer 1 plaats per duo.
Voor kinderen van 3 tot 7 jaar, begeleid door een volwassene.
