Info
Oriental Flow Technique
Verbinden, ademen en moeiteloos bewegen
Na de succesvolle workshop in Maart, organiseren we een workshopreeks Snake Movement met Nathalie!
In deze unieke les combineert Nathalie verschillende bewegingsmethodes om je te helpen contact te maken met je energie, je ruggengraat beter te begrijpen en je bekkenbodem te versterken. Geïnspireerd door somatische technieken, ontwikkel je meer lichaamsbewustzijn en bewegingsvrijheid. Ideaal voor iedereen: van beginners tot ervaren dansers die hun expressie en kracht willen verdiepen.
Ontdek de kunst van vloeiende, spiraalvormige bewegingen in een technische les die je helpt om je ruggengraat te ontwaken en te versterken. Je leert hoe je een oneindige golf van beweging kunt creëren, zonder je armen, heupen en torso te vergeten.
- Niveau: open level, deze cursus is voor iedereen toegankelijk.
- Benodigd materiaal: We dansen op blote voeten. Draag kledij waar je gemakkelijk kan in bewegen. Eventueel een heupsjaaltje om je bewegingen te accentueren.
Wanneer:
- 10u00-11u15: Oriental Flow Technique - open level
- 11u20-12u35: Snake Movement - open level
- Je kan ook per les inschrijven.
Over Nathalie Elghoul
Nathalie is een Ecuadoraans-Libanese danseres, choreografe en docent in Oriëntaalse en hedendaagse dans. Ze studeerde aan het prestigieuze Centre International de Danse Rosella Hightower in Cannes en behaalde een master in Geavanceerde Theaterstudies aan de Universiteit van La Rioja, Spanje. Ze woonde 15 jaar in Europa, waarvan 8 jaar in Gent – een stad die haar nauw aan het hart ligt. Momenteel leidt ze La Fábrica, cuerpo-espacio in Guayaquil, Ecuador, waar ze haar passie voor dans deelt als docent en performer. Enkele van haar belangrijkste werken zijn Fatima Gate, El Síndrome de Ulises, Polvo, Pura en #proyectohomes.
Wanneer?
Georganiseerd door
Prijzen en voordelen
Basistarief | € 42,00 |
UiTPAS | Kansentarief met UiTPAS Regio Gent € 8,40 |