Open mic & monoloog "Geendagsvlieg" met muziek
Info
Voor één avond verandert de bib in een gezellige bruine kroeg met een vleugje theatrale metamorfose. We trappen af met een open mic, iedereen die zin heeft mag de micro aanzetten, om een favoriet gedicht te delen, eigen werk of dit van een ander. Ervaring speelt geen rol, verwachte spontane momenten, kleine ontdekkingen en een vleugje poëtische durf.
20 u. – Monoloog "Geendagsvlieg" door Yves HeymansYves Heymans regisseert, schrijft en acteert bij Toneel Gustaaf en marionettentheater Kalleke Step. Voor de poëzieweek durft hij het in 'Geendagsvlieg' ook even solo aan met een haastige metamorfose naar een nutteloos leven.
Muziek door Lady BlaxxDoorheen de avond betoveren we het publiek met afro-funkmuziek en wordt de bib een ware muziektempel.
Lady Blaxx is een uitzonderlijke zangeres die live optredens tot een ware ervaring maakt. Met een unieke mix van alternatieve pop, rock en afro-funkinvloeden creëert ze een geluid dat zowel verfrissend als meeslepend is. Ze groeide op met een eclectische mix van muzikale invloeden, van klassieke rock, pop tot Congolese muziek, wat haar eigen unieke geluid inspireerde.
Lady Blaxx heeft de gave om het publiek te betoveren en mee te slepen in haar muzikale reis. Als getalenteerde singer-songwriter/performer heeft ze een repertoire opgebouwd dat zowel diepgaande emoties als dansbare grooves omvat. Haar muziek is een viering van diversiteit en een uitnodiging om te dansen, te dromen en te genieten van het moment. Ze bezorgt je avonden vol passie en muzikale magie die je niet snel zult vergeten.
Wanneer?
Prijzen en voordelen
| Basistarief | Gratis |