Olivier Chavet
Vr 14 nov

Olivier Chavet Quartet

Het PredikherenGoswin De Stassartstraat 88, 2800 Mechelen
Geschikt voor alle leeftijden

Info

De terugtrekking uit het dagelijks leven en de nabijheid van de natuur speelden opnieuw een essentiële rol bij de creatie van zijn tweede album “ELEMENTS”. Maar de tijd is gekomen om dit nieuwe album en zijn negen jazzcomposities van de eenzaamheid naar het heden te transporteren.
De muzikale formatie, van trio tot quartet, is geïnspireerd op zijn vorige cd "RACINES". Chavet vond opnieuw de juiste muzikanten in België.
De man aan de piano is Igor Gehenot, een Belgische jazzfiguur die goed bekend is in de Brusselse scene. Sam Gerstmans is de bassist van dienst en vormt met Olivier een straffe ritmesectie. Het quartet wordt gecompleteerd door trompettist Carlo Nardozza die Heidi Bayer vervangt die meewerkte aan de voorbereiding van het album. De opnamestudio “Fattoria Musica” in de buitenwijken van Osnabrück bood, net als bij “RACINES”, de beste omstandigheden voor de opname van “ELEMENTS”, onder leiding van de Amsterdamse geluidstechnicus Chris Weeda.

Carlo Nardozza: trompet
Igor Gehenot: piano
Sam Gerstmans: contrabas
Olivier Chavet: drums

© Copyright afgehandeld door YouTube

Wanneer?

tot

Georganiseerd door

Prijzen en voordelen

Basistarief€ 18,00
vvk (daglidgeld)€ 15,00
-26 (daglidgeld)€ 15,00
vvk -26 (daglidgeld)€ 12,00
ledenGratis
UiTPASKansentarief met UiTPAS Mechelen € 3,50

Meer Concerten