Oefenklas voor anderstaligen
Info
Wil je graag Nederlands leren of je Nederlands verbeteren? Dan kan je terecht bij de Oefenklas voor anderstaligen. In deze oefenklas komen we in kleine groep samen om te praten, te lezen en oefeningen te doen in het Nederlands. De oefenklas is geen Nederlandse les, maar een extra oefenmoment ter aanvulling van de Nederlandse lessen bij CVO of Ligo. De Oefenklas wordt begeleid door enkele enthousiaste vrijwilligers.
Iedereen die Nederlands wil oefenen is welkom om mee te doen, ongeacht je taalniveau. Het is wel handig als je al een basisintroductie in de Nederlandse taal hebt gehad, om goed te kunnen volgen.
Deelname is gratis en vrijblijvend; je hoeft je niet in te schrijven, te betalen of materiaal mee te nemen. Of je nu één keer komt of elke week aanwezig bent, je bent van harte welkom!
Wanneer?
Contactgegevens
Georganiseerd door
Prijzen en voordelen
| Basistarief | Gratis |
