Nemode
Vr 13 feb

Nemode, Solita’s Medicine & Crying Lupus ✦ Zaalconcert

De SnuffelEzelstraat 42, 8000 Brugge
Geschikt voor alle leeftijden

Info

Nemode
⸻⸻⸻
Nemode is een Brusselse alternatieve rockband die de rauwe kracht van gitaar en drums combineert met elektronische invloeden uit drum and bass, hiphop, hyperpop en EDM. Het duo, bestaande uit de 21-jarige drummer Nina en de 24-jarige gitarist Furyo, creëert een energieke, intense sound die geworteld is in de spirit van hun invloeden – Bad Omens, Bring Me The Horizon, en Linkin Park – en een nieuwe dimensie toevoegt door strakke producties en harmonieuze zanglijnen.

Hun muziek vertelt verhalen over relaties, mentale gezondheid, verdriet en wroeging, waarbij elk nummer een mix is van harde emoties en meeslepende melodieën. Met hun krachtige liveshows, waaronder een optreden in het iconische Ancienne Belgique, hebben ze al een stevige reputatie opgebouwd in de Brusselse scene.

Solita’s Medicine
⸻⸻⸻
Uit een verborgen laboratorium met knipperende lampen ontsnapt een geluid dat even verslavend als gevaarlijk is. Solita’s Medicine mengt klinische precisie met emotionele chaos: pulserende riffs, etherische lagen en vocalen die breken en genezen tegelijk.

Dit is geen concert.
Dit is een testprocedure.
Welcome to the experiment.

Crying Lupus
⸻⸻⸻
Crying Lupus is een vijfkoppige grungeband uit Brugge die stevige riffs met melancholische melodieën mengt.

Hun muziek vindt vanzelf samenklank: Danaë’s breekbare zang, Milan’s strakke ritmes, Veselin’s warme bas, Jonas’ herkenbare leads en Thomas’ stevige drums vormen een eerlijk en krachtig geheel.

Met hun eigen twist op grunge wil
Crying Lupus vooral één ding:
hun eigen geluid laten horen.

20:00 Crying Lupus

21:00 Solita's Medicine 

22:00 Nemode 

Wanneer?

tot

Georganiseerd door

Prijzen en voordelen

BasistariefGratis

Meer Concerten