Gunter Lamoot
Wo 16 apr
Afgelopen

Narrenhandel Comedy Club: Gunter Lamoot

Info

Narrenhandel Comedy Club met Gunter Lamoot

Gunter Lamoot, dé stand-up comedian die grenzen verlegt en clichés genadeloos doorprikt. Met zijn unieke combinatie van absurde humor, scherpe oneliners en een gezonde dosis zwartgalligheid weet Gunter het publiek telkens weer aan het lachen én het denken te zetten. Zijn shows zijn eigenzinnig, onvoorspelbaar en altijd hilarisch – een ware rollercoaster van humor.

Of hij nu alledaagse situaties onder de loep neemt of maatschappelijke absurditeiten fileert, Gunter doet het met een stijl die alleen hij beheerst. Geen blad voor de mond, geen taboes, maar altijd recht in de roos

Kathleen Peters, geboren en getogen in Zutendaal, een vrolijke gemeente in de Limburgse Kempen bekend om haar blotevoetenpad en de wietplantages. De Limburgse zet haar leven verder op kot in Brussel, dronk veel (en snel), haalde geen diploma maar houdt er wel wat grappen aan over.

Kathleen debuteert in februari 2020 in The Joker en speelt sindsdien voor elk café, jeugdhuis, of parochiezaaltje dat drie pintjes kan missen. De voorstelling openen doen we met Simon Meers!

Deze avond wordt vakkundig aan elkaar gepraat door onze huis MC Jens Deferm!

Wanneer?

tot
Afgelopen

Contactgegevens

Georganiseerd door

Prijzen en voordelen

Basistarief€ 12,00
StudententariefGratis

Meer Theatervoorstellingen