Muziektheater Landru
Deze activiteit is helaas afgelopen. We helpen je graag zoeken naar iets anders:
Info
Woensdag 30 april 2025: Muziektheater Landru
Een organisatie van Neos West-Vlaanderen vzw
Henri-Désiré Landru lijkt een keurige heer, maar schijn bedriegt. Deze burgerman heeft een buitengewone aantrekkingskracht op vrouwen. Zo lokt de charmante Landru gedurende vier jaar (1915-1919) maar liefst 283 dames. Hij belooft ze de hemel, maar uiteindelijk verdwijnen ze in zijn oven. De enige getuige van deze gruweldaden is Landru zelf.
Tijdens het proces ontpopt Landru zich tot meesterverleider van rechtbank, jury en publiek. De sluwe moordenaar weet elke beschuldiging op komische en spitsvondige wijze te weerleggen. De rechtszaak over zijn gruwelijke daden wordt zo hilarisch dat het soms meer weg heeft van een komedie.
De ervaren Jan Decleir is de ideale acteur om de marcabere persoonlijkheid van Landru gestalte te geven. Met zijn verfijnde mimiek beeldt hij moeiteloos de bloeddorstige wellust van Landru uit en het genot waarmee hij zijn redenaarskunsten botviert op zijn ondervragers.
Het blaaskwartet van I SOLISTI neemt je mee in dit ongelofelijke, waargebeurde verhaal. Twee sopranen van het Vlaams Radiokoor overschouwen het geheel en vertolken onder meer de stem van de vermoorde vrouwen.
· Waar: CC Het Perron te Ieper, Fochlaan 1
· Wanneer: woensdag 30 april 2025 om 14:30 uur (ontvangst vanaf 14:00 uur)
o of door verschrijving van 29,00 € per persoon (64,00 € voor kandidaat-leden) naar rekening BE20 7370 6711 5656 van NEOS Blankenberge – Uitkerke met mededeling naam & voornaam - gsm – Landru (tot het maximum aantal deelnemers is bereikt)
· Contact: Dany +32 475 43 00 50 – dany_verhavert@icloud.com
Wanneer?
Contactgegevens
Georganiseerd door
Prijzen en voordelen
| Basistarief | € 64,00 |
| Leden Neos Blankenberge-Uitkerke | € 29,00 |