Mini Matsuri
Deze zondag

"Mini Matsuri" kinderanimatie

De Koer Meibloemstraat 86, 9000 Gent
Geschikt voor 6 tot 11 jaar

Info

Aansluitend op de animatiefilm ‘Belle’ en de Kamishibai voorstelling is er – in samenwerking met Japanse uitwisselingsstudenten van de UGent – ook een gezellige kindernamiddag gepland in en rond de Koer, met onder andere traditionele Japanse spelletjes, origami en zelfs een kimono photoshoot: kinderen kunnen zich verkleden in kleurrijke kimono’s, een unieke gelegenheid om een prachtige herinnering vast te leggen.

Terwijl de kinderen zich vermaken met de Japanse spelletjes en origami, kunnen (groot)ouders ontspannen in de Koer en genieten van een heerlijke kop thee of koffie.

Kom en beleef een onvergetelijke zondagnamiddag op het Japan-Square Filmfestival. Geniet van de gezelligheid en tradities van Japan. Het wordt een middag vol plezier, creativiteit en onvergetelijke momenten!

Wanneer?

tot

Contactgegevens

Georganiseerd door

Prijzen en voordelen

BasistariefGratis

Meer Festiviteiten