Mechelen met een kwinkslag: verhalenwandelen met jongeren
Info
Denk je bij geschiedenis vooral aan serieuze jaartallen en stoffige feiten? Think again! De leerlingen van het 4de jaar Toerisme (Busleyden Atheneum) nemen je mee op sleeptouw voor een verrassende tocht door de Mechelse binnenstad.
Tijdens deze wandeling van anderhalf uur ontdek je niet alleen de prachtige monumenten, maar vooral de lachwekkende verhalen die zich erachter verschuilen. Van historische blunders tot komische scènes die de Maneblussers door de eeuwen heen hebben beleefd: je hoort het allemaal. We starten aan onze eigen campus Stassart en duiken van daaruit het verleden in. Wandelschoenen aan en lachspieren getraind? Tot dan! Organisatie: Busleyden Atheneum campus Stassart. Vooraf inschrijven noodzakelijk.
Reserveren is verplicht. Reserveren kan vanaf 01-04-2026. Reserveren kan tot 20-04-2026. Er zijn in het totaal 3x15 plaatsen beschikbaar.
Wanneer?
Contactgegevens
Reserveer plaatsen vanaf 01 april 06:00 tot en met 20 april 18:00
Georganiseerd door
Prijzen en voordelen
| Basistarief | Gratis |
