MAGUARÉ Gran Reserva (Cumbia Jazz) - Noches de Vicio Cultural
Deze activiteit is helaas afgelopen. We helpen je graag zoeken naar iets anders:
Info
🎶🔥 Noches de Vicio Cultural presenteert: MAGUARÉ Gran Reserva 🔥🎶
🌎 We nodigen jullie met veel plezier uit voor een nieuwe editie van Noches de Vicio Cultural — onze maandelijkse avonden vol livemuziek, dans en Ibero-Latijns-Amerikaanse warmte in het hart van Gent. Deze concertreeks is een samenwerking tussen Trefpunt Festival vzw en El Vicio Cultural vzw, waar muziek, ontmoeting en cultuur samenkomen.
✨ Deze keer verwelkomen we met trots MAGUARÉ – Gran Reserva.
🥁 Al meer dan zestien jaar staat Maguaré voor ontmoeting, ritme en viering. Hun naam verwijst naar de maguaré, een traditionele inheemse trommel uit het Amazonegebied die met haar diepe vibraties gemeenschappen samenbrengt. Een symbool dat perfect past bij de energie van deze band: muziek als uitnodiging om samen te luisteren, te bewegen en te vieren. Vanuit de klanken van het Colombiaanse Caribisch gebied veroverde Maguaré internationale podia, waarbij ze de rijkdom van hun roots combineerden met de kracht en dynamiek van een Big Band.
🎷 Hun stijl? Cumbia Jazz — een verfijnde en energieke fusie waarin de hypnotische grooves van de cumbia samensmelten met improvisatie, rijke harmonieën en dynamische jazzarrangementen.
🍷 Met Maguaré Gran Reserva openen ze nu een nieuw hoofdstuk: een zevenkoppige formatie die de essentie van Colombiaanse en Latijns-Amerikaanse ritmes verkent en tegelijk de vrijheid van jazz omarmt. De naam Gran Reserva verwijst naar wijnen die jarenlang rijpen en daardoor complexer, rijker en voller van smaak worden. Net zo brengt Maguaré muziek met maturiteit, karakter en diepgang — een sound die gegroeid is door jaren van samen spelen, experimenteren en reizen.
💃 Op het podium zorgt de band voor een intense en dansbare ervaring: krachtige zang, meeslepende saxlijnen, rijke harmonieën op piano en accordeon, een solide basfundament en een percussiesectie die de zaal onvermijdelijk in beweging zet. Bezetting:
• Paola Márquez – Zang• Jonas De Rave – Piano & Accordeon• José Buc Chávez – Bas• Juan Carlos Rosquete – Saxofoon• Juan Pardo – Percussie• Danny Millán – Percussie• Tupac Amaru Ulloa – Sax / Fluit
🎶 Meer over de artiest:
- Instagram: @maguare_
- Facebook: maguareretrocumbia
- YouTube: Maguraré
- Spotify
🗓 Datum: vrijdag 27/03/2026
📍 Locatie: Muzikantenhuis, Dampoortstraat 50, 9000 Gent
⏰ Tijdschema:
• 20:00 – Deuren open
• 21:00 – Maguaré live concert
• 23:00 – DJ & vrije toegang
🎫 Tickets:
• VVK: €16
• ADK: €18
• Steunticket (extra steun voor de artiest): €20
🎟 Voorverkoop: link
👉 Info & reservaties: elviciocultural@gmail.com
🔥 Maak je klaar voor een Cumbia-feest in het hart van Gent. Dansschoenen aanbevolen.
© Copyright afgehandeld door YouTube
Wanneer?
Contactgegevens
Georganiseerd door
Prijzen en voordelen
| Basistarief | € 16,00 |
| Steunticket (extra steun voor de artiest) | € 20,00 |
| ADK | € 18,00 |
