Info
Starsailor ontstond in de nasleep van de Britpop-explosie en is zonder twijfel één van dé bands die de Britse muziek in het begin van de jaren 2000 aanvoerde. Debuutsingle Fever zorgde meteen voor muzikaal vuurwerk en forceerde de grote doorbraak als ‘Britain’s best new band’.
De albums Love is here (2001) en Silence is easy (2003) met solide meezingers als Four to the floor, Tell me it’s not over, In the crossfire en Silence is easy waren wereldwijd succesvol en zorgden o.a. voor een tour met de Rolling Stones.
Met hun tijdloze melodieën, meeslepende teksten en een indrukwekkende live reputatie weet Starsailor moeiteloos de essentie van de melodische Britse pop-rock te vangen. De hartverscheurende stem van James Walsh - met een bereik als Jeff Buckley, maar rauwer en doorleefder - vindt een perfecte balans tussen kwetsbaarheid en grootsheid.
Nu kijkt Starsailor achterom én vooruit met een tour naar aanleiding van 25 jaar Love is here. De aftrap waren twee concerten met orkest, wat ook resulteerde in het album Starsailor with strings – Live in Liverpool. Dit najaar gaat de band opnieuw op tour met strijkers, met naast zes concerten in iconische Britse concertzalen ook een passage in CCHA!
Maak je klaar voor een onvergetelijke avond waarop James Walsh je met zijn breekbare stem en emotionele teksten meeneemt op een louterende muzikale trip.
zang & gitaar James Walsh / bas James Stelfox / drums Ben Byrne / keyboards Barry Westhead
starsailor.band
Wanneer?
Contactgegevens
Georganiseerd door
Prijzen en voordelen
| Basistarief | € 38,00 |
| +65 | € 38,00 |
| -25 | € 38,00 |
| UiTPAS | Kansentarief met UiTPAS Regio Hasselt € 7,60 |
UiTPAS-Punten
Spaar hier een punt en geniet van deze voordelen:
20 punten
Totebag CCHA25 punten
Boek tuur Devens