lindy_hop_swing_2_danshuis_de_ingang.jpg
Wo 26 nov

Lindy Hop workshop: Swing Out Voetwerk Variaties - Lies & Simon - 25W3

Balzaal, Danshuis De IngangHurstweg 8, 9000 Gent
Geschikt voor alle leeftijden

Info

In deze workshop oefenen we de Swing-out voetwerk variaties met oa de Virginie en de swing-out variatie van de Zweedse Koppel waarbij de leader de follower achter zijn rug laat passeren.  

Deze workshop is onderdeel van de lessenreeks Lindy Hop voor de Halfgevorderden. Zij werken een aantal weken rond 1 thema en de laatste les kunnen gevorderden aansluiten voor een herhalingsles rond dit thema om hun skills op te frissen.

Volgende workshops zijn voorzien:

Niveau Halfgevorderd en Gevorderd

Simon en Lies  geven daarbij steeds de nodige individuele aandacht en feedback

Danspartner:   
Voor deze les hebben wij evenveel leiders als volgers nodig.  Je kan dus inschrijven zonder danspartner. Je komt dan op de wachtlijst tot er zich iemand met een andere rol inschrijft.  Wil je vermijden om op de wachtlijst te komen, ga dan zelf op zoek naar een danspartner.  Meld je op onze facebookgroep. ‘Danspartner Lindy Hop gezocht Danshuis De Ingang‘.

Benodigd materiaal: 
Draag kledij waar je gemakkelijk in kan bewegen en breng schoenen met propere zolen mee om aan te trekken voor je de danszaal ingaat.

Wanneer?

Georganiseerd door

Prijzen en voordelen

Basistarief€ 14,00
UiTPASKansentarief met UiTPAS Regio Gent € 2,80

Meer Cursussen of workshops