Info
Tijdens het evenement Lichtpuntjes kan je dit jaar gratis naar de voorstelling KINTSUGI van Compagnie Krak komen kijken!
Compagnie Krak is een gevestigde naam in de wereld van circus en straattheater. Met hun beeldrijke en ontwapenende stijl stonden ze al op festivals in heel Europa en zelfs in Canada.
Hun nieuwste creatie KINTSUGI is een poëtische en fysieke voorstelling over verlies, rouw en troost met humor als een warm dekentje. Een reis van hoop naar wanhoop, naar verdriet naar woede, tot het besef dat iemand verliezen je nooit verlaat, en dat dat oké is.
Kom deze voorstelling bekijken in de Ridderzaal van de Oude Abdij!
Met een subtiele, ontwapenende en beeldende aanpak wordt vorm gegeven aan een thema dat ons allen verbindt.
Er is een man.
Er is een deur.
Er is hoop.
De man wacht. En wacht.
Samen wachten we.
Hij doet zijn best om de leegte weg te spelen,
maar het wordt steeds duidelijker hoe dit allemaal gaat eindigen…
In KINTSUGI worden nauwelijks woorden gesproken – en dat hoeft ook niet. Het beeld voert de boventoon, de humor breekt de spanning, en de troost schuilt om de hoek.
Een voorstelling die raakt zonder te verpletteren. Rouwkost die niet op de maag blijft liggen, maar zachtjes verteert.
(Ook geschikt voor kinderen vanaf 9 jaar in gezinsverband)
Voorstelling KINTSUGI om 19.30 u. (inschrijven is verplicht via kortenberg.kwandoo.com)
Gratis
Info: cultuur@kortenberg.be of 02 755 30 70
Wanneer?
Contactgegevens
Georganiseerd door
Prijzen en voordelen
Basistarief | Gratis |