Virtual Reality: vlieg met een spitfire naar het hart van Nazi-Duitsland
Open van di - zo

Liberation Garden

WOII-museum Liberation GardenKoningin Louisa-Marialaan 2, 3970 Leopoldsburg
Geschikt voor alle leeftijden

Info

WOII-museum Liberation Garden brengt de geschiedenis dicht op je huid. Je stapt in de schoenen van bezetters, verzetsmensen en bevrijders. Je zoekt dekking tijdens een bombardement, zit in de briefing van een bekende generaal en vliegt mee in een Spitfire naar het hart van Nazi-Duitsland.

In Liberation Garden maak je kennis met gewone mensen in buitengewone omstandigheden. Historische personages vertellen je zelf hun verhaal zodra je hun uitgestoken hand aanraakt. In touch with history!

De volledige tentoonstelling en audioguide is beschikbaar in het Nederlands, Frans, Duits en Engels. Bezoek het museum met de audioguide (inbegrepen in ticketprijs) of met een gids (vooraf reserveren).

Kinderen (7 - 14 jaar) gaan op een avontuurlijke missie, vol spannende opdrachten én informatie op hun maat, ingesproken door Ella Leyers.

Wanneer?

  • Maandag gesloten
  • Dinsdag van 10:00 tot 17:00
  • Woensdag van 10:00 tot 17:00
  • Donderdag van 10:00 tot 17:00
  • Vrijdag van 10:00 tot 17:00
  • Zaterdag van 10:00 tot 17:00
  • Zondag van 10:00 tot 17:00

Georganiseerd door

Prijzen en voordelen

Basistarief€ 16,50
Kinderen 6 – 18 jaar€ 7,50
Kinderen < 6 jaarGratis
Studenten € 9,50
Senioren (65 + jaar) € 13,50
Partners van Liberation Garden€ 13,50
Lerarenkaart€ 9,00
Personen met een handicap € 9,50
MuseumpasGratis
Liberationpas Gratis
Riebedebie-pasGratis
MuseumpasGeen meerprijs gekend. Vraag info bij museum.

Meer Tentoonstellingen