Description
Do 19 feb 2026 Volzet of uitverkocht

Lia van Bekhoven - Leven (en lijden) met de Britten

Den BusselHaachtsebaan 54, 3140 Keerbergen
Geschikt voor alle leeftijden
Koop tickets
Mogelijk vanaf 07 juni 07:00 tot en met 19 februari 2026, 21:00

Info

OPGELET gewijzigde datum

Wat doe je aan als je wordt uitgenodigd voor een tuinfeest op Buckingham Palace en hoe heeft Brexit het leven in Engeland veranderd? 

Toen Lia van Bekhoven zich eind jaren zeventig in Londen vestigde kon je nergens filterkoffie krijgen, hadden Britse huizen vloerbedekking in de wc en moest prins Charles nog aan zijn eerste huwelijk beginnen.  

Sindsdien versloeg ze, vooral als ‘de stem uit Londen’, alle belangrijke en minder belangrijke ontwikkelingen die zich in het land afspeelden. Van vredesonderhandelingen in Noord-Ierland tot het fenomeen Boris Johnson. Van de opkomst van Harry Potter tot de dood van prinses Diana. Van alle journalistieke opdrachten is de vraag naar verhalen over het wel en wee van de royals de meest constante gebleven. 

Anglofiel is van Bekhoven nooit geworden, wel een Nederlandse Londense. 

In een theatertour informeert ze op onderhoudende toon over hoe je als correspondent voor Nederlandse en Vlaamse media aan je verhalen komt, wat voor mensen de Britten zijn om mee te leven en wat ze aan had op dat tuinfeest in Buckingham Palace.


Wanneer?

tot (Volzet of uitverkocht)

Georganiseerd door

Prijzen en voordelen

Basistarief€ 18,00

Meer Lezingen of congressen