Vr 27 mrt Volzet of uitverkocht

Lezing 'Verwilderen'

Bezoekerscentrum Grote Netewoud - Den Doktoor - Bibliotheek Meerhout - Woonzorgcentrum De BerkWatermolen 7 - Gasthuisstraat 58 - Gasthuisstraat 29 - Gasthuisstraat 27a, 2450 Meerhout
Geschikt voor 18 tot 99 jaar

Info

Stel je voor: ganzen aan het Markermeer, rivieren die weer vrijuit stromen en wolven die eigenhandig het landschap vormgeven. Dit is het verhaal van rewilding — een beweging waarin mens en natuur niet langer tegenover elkaar staan, maar de handen ineen slaan.

Tijdens deze boeiende avond presenteert filosofe Linde De Vroey haar boek Verwilderen. Dit boek vertelt het bijzondere verhaal van rewilding, een baanbrekende kijk op het herstel van natuur en biodiversiteit in een wereld in crisis. Samen met jullie gaat ze op zoek naar een visie voor rewilding in de Lage Landen, en neemt je mee naar plekken in binnen- en buitenland waar mens en wildernis innig verstrengeld raakten. Gaandeweg wordt duidelijk dat verwilderen niet alleen een verhaal is over de natuur buiten onszelf, maar ook de mogelijkheid schept om ons eigen leven te verrijken.

Na de presentatie gaat Linde in gesprek met Marc Verachtert, voorzitter van de Natuurpunt afdeling Geel-Meerhout, over de concrete stappen in het natuurpark Grote Netewoud. Een inspirerende avond over biodiversiteit, transformatie en de kracht van vrije natuur.

Deuren open vanaf 19.30 uur.
Start lezing om 20 uur.

Wanneer?

tot (Volzet of uitverkocht)

Prijzen en voordelen

BasistariefGratis

Meer Lezingen of congressen