Drie mensen met muziekinstrumenten staan op een stoep voor een gebouw met bakstenen en bloemenbakken. Eén persoon staat met een gitaar, een ander zit op de treden met een viool en een derde persoon staat met een koffer en een gitaar.
Do 26 feb 2026

Les Triadours

Cultuurhuis Jan TervaertKaaiplein 34, 9220 Hamme
Geschikt voor alle leeftijden

Info

In Retour BXL-Paris wordt het publiek meegenomen op een muzikale reis doorheen het repertoire van twee chansonniers pur sang: EDITH PIAF en JACQUES BREL, twee iconen die het Franse chanson kleur gaven. Hun liederen ontbloten de Franse ziel: romantisch, een tikkeltje impulsief en bovenal nostalgisch.

 

In 1946 schrijft Piaf in Parijs haar wereldberoemde nummer La Vie en rose en blijft verder herinnerd als één van de grootste Franse zangeressen met o.a. Milord , Non, je ne regrette rien , Hymne à l’amour , À quoi ça sert l’amour , … Brusselaar Jacques Brel breekt vanaf 1956 door met La Valse à mille temps , Ne me quitte pas , Marieke , Le Plat Pays en zijn chansons blijven onsterfelijk 46 jaar na zijn dood.

 

Beleef een onvergetelijke reis, van de bruisende stad ‘Bruxelles’ naar de stad der liefde ‘Paris’, met de wondermooie songs van Piaf en Brel!

 

De voorstelling duurt ongeveer 1u30 met een pauze van 20 minuten.

Tijdens de pauze voorzien wij koffie en gebak.

 

Zang, gitaar en ukelele
Mireille Vaessen

Piano, accordeon en zang
Martine De Kok

Viool, gitaar en cello
Sam Pasternak

Wanneer?

Georganiseerd door

Prijzen en voordelen

Basistarief€ 17,00
-26€ 15,00
65+€ 15,00
Groepstarief€ 15,00
European Disability Card€ 15,00
Lerarenkaart / academiekaart€ 15,00
Abonnement 2025-2026€ 15,00
Vrijkaart bij abonnementGratis

Meer Theatervoorstellingen