Leesgroep Haaltert bespreekt 'Een man die Ove heet' van Fredrik Backman
Info
De 59-jarige Ove lijkt een zwartkijker en controlefreak. Hij heerst over ‘zijn’ woonerf en wordt woedend als nieuwe bewoners de regels overtreden. Maar achter deze houding gaat een diepe tragedie schuil die zich stukje bij beetje ontvouwt. Als de pas gearriveerde nieuwe overburen op een ochtend per ongeluk zijn brievenbus vernielen, vormt dat het begin van een komisch en hartverwarmend verhaal over onverwachte vriendschap, ongekamde katten en de kunst van het achteruitrijden met een caravan.
Ondanks de eenvoud van het verhaal raak je als lezer meteen in de ban. De auteur blijkt een geboren verteller die je meeneemt naar de wereld van Ove. En die mag dan lichtjes absurd lijken, maar je dringt zo diep door dat het allemaal prachtig wordt. Niet te missen! [Bart Van der Bruggen]
Heb je een passie voor boeken en literatuur en deel je jouw leeservaring graag met anderen? Dan is de leesgroep iets voor jou. De leden komen een paar keer per jaar samen om over een vooraf gekozen boek te praten. Een literaire studie is geen must, een passie voor boeken, openstaan voor het verhaal van een schrijver en jouw mening met anderen willen delen is meer dan voldoende.
In samenwerking met BibArt
Wanneer?
Contactgegevens
Georganiseerd door
Prijzen en voordelen
Basistarief | € 2,00 |
UiTPAS | Kansentarief met UiTPAS Dender € 1,50 |
UiTPAS-Punten
Spaar hier een punt en geniet van deze voordelen: