zeemeerman
Vr 22 mei

Lampje

Mark Liebrecht SchouwburgHeilig-Kruisstraat 16, 2640 Mortsel
Geschikt voor 10 tot 12 jaar
Controleer beschikbaarheid
Mogelijk tot en met 22 mei 11:45

Info

Vrij naar het bekroonde boek van Annet Schaap  

Een voorstelling vol poppengeweld, acteurstalent, livemuziek en video.  

Lampje woont met haar vader in een vuurtoren. Haar vader is vuurtorenwachter en een dronkaard. Lampje moet haar vader helpen om de vuurtoren elke avond brandend te houden. Op een stormachtige dag gaat alles mis: de lamp brandt niet omdat haar vader weer te dronken was. Een schip slaat te pletter tegen de rotsen, er zijn slachtoffers en de gemeente wil maatregelen. Lampje wordt uit huis gehaald, weg van haar vader. Ze wordt geplaatst, voor haar eigen goed, in het Zwarte Huis. Het Zwarte Huis is een groot kasteel dat eigendom is van een schatrijke zeekapitein. Niemand wil er werken omdat er een monster woont. 

Theater FroeFroe was helemaal ondersteboven van dit schitterende verhaal. Lampje is een avonturenroman met een waanzinnige heldin, maar het is ook een sfeervol en poëtisch hedendaags sprookje. Lampje zit vol heerlijke figuren en karakters die het boek tot een inspiratiebron maken voor iedere verteller.  

met Mieke Laureys, Bert Dobbelaere, Gert Dupont, Annelore Stubbe, Chanou Mekenkamp (stage), Tanya Zabarylo e.a. - livemuziek Samuel Renascent (Vekeman) - techniek Jamy Hollebeke (videocreatie), Marjolien Cuypers e.a. - in coproductie met Johnny MUS  

 

Wanneer?

tot

Georganiseerd door

Prijzen en voordelen

Basistarief€ 5,50
Basis L1€ 5,50
Basis L2€ 5,50
Basis L3€ 5,50
Basis L4€ 5,50
Basis L5€ 5,50
Basis L6€ 5,50
Kleuters K3€ 5,50
Kleuters K2€ 5,50
UiTPASKansentarief met UiTPAS Mortsel € 1,10

Meer Theatervoorstellingen