torhout kb
Ma 27 jul - Vr 31 jul

Kleutersportkamp Torhout Kinderboerderij - zomer week 4

Kinderboerderij D' Oude SmelterijIeperse Heerweg 5, 8820 Torhout
Geschikt voor 3 tot 6 jaar

Info

Het kabouterbos

De coolste kabouters van het bos zijn op zoek naar dappere kleine kampioenen. Tijdens deze kampweek oefenen ze mee met jou. Wil jij graag meedoen met de sporten en tegelijk enkele kaboutertrucjes leren? Kom dan gezellig mee sporten in het kabouterbos!

Deze sportkampen vinden plaats in de Kinderboerderij in Torhout. We starten 's morgens met vrij spel, waarbij allerhande klein sport- en spelmateriaal voorhanden is. Vanaf 9u tot 16u komen via een doorschuifsysteem telkens verschillende sportactiviteiten aan bod, zowel binnen als buiten. We houden 's middags een uurtje middagpauze, je brengt zelf je lunchpakket mee.Er is sowieso dagelijks opvang vanaf 8u en tot 17u maar vroegere (vanaf 7u30) en/of latere opvang (tot 18u) is mogelijk. Je kan dit aangeven bij inschrijving, zo kunnen wij ons praktisch organiseren.

Op deze sportkampen krijgen de kleuters een waaier van sporten en activiteiten aangeboden, aangepast aan de leeftijd van de kinderen en gekoppeld aan leuke thema's.

Wanneer?

tot en met

Geschikt voor

Georganiseerd door

Prijzen en voordelen

Basistarief€ 125,00
UiTPASKansentarief met UiTPAS Regio Brugge € 25,00

Meer Kampen of vakanties