Info
De klankconcerten die ik aanbied doe ik samen met Peter. Doordat we met 2 zijn, kunnen we zowel persoonlijke aandacht geven als een mooi mix van klanken laten horen.
Tijdens een privé klankconcert lig je elk op een eigen matrasje.
Door middel van klanken en trillingen van Tibetaanse klankschalen, gongs en andere instrumenten bieden we een ervaring van pure ontspanning van lichaam en geest. Hierdoor wordt de zelfhelende kracht, die we allen bezitten, gestimuleerd.
Ik plaats tijdens de sessie klankschaken op het lichaam zodat je de trillingen helemaal door je lichaam kunt voelen. En nadien kan ieder die dat wilt ook in de grote Klankschaal gaan staan. Zodat je trillingen kunt voelen van je voeten tot je hoofd (afhankelijk van je eigen voelen, blokkades etc)
We starten de sessie met het trekken van een intentie kaart en een inleidende tekst om 'te landen" en tot rust te komen zodat de klanken beter binnenkomen. We eindigen met een thee na het nagenieten van de klankbeleving. Indien gewenst kan je iets delen over je ervaring.
Wanneer?
Contactgegevens
Georganiseerd door
Prijzen en voordelen
| Basistarief | € 20,00 |
